پاورپوینت تعمیر و نصب و نگهداری ماشینها (پمپ های هیدرولیکی)

مطالب دیگر:
🔑مبانی نظری و پیشینه پژوهش ماهیت ومفهوم مدیریت زمان🔑مبانی نظری و پیشینه پژوهش کم توانی ذهنی و نمایش درمانی🔑مبانی نظری و پیشینه پژوهش وسواس فکری عملی و ادغام فکر و عمل (TAF)🔑تحقیق درباره خدمات اطلاع رساني كشاورزي براي كشورهاي جهان سوم مشكلات، توسعه و دور نماها🔑تحقیق با عنوان خواندنی های جالب🔑مبانی نظری و پیشینه پژوهش ارتباط ازدواج خویشاوندی و بیماری های ژنتیکی🔑مبانی نظری و پیشینه پژوهش تبلغات و تبلیغات دینی🔑مبانی نظری و پیشینه پژوهش توسعه و مناطق آزاد🔑مبانی نظری و پیشینه پژوهش جرایم سایبری🔑مبانی نظری و پیشینه پژوهش جهانی شدن یا جهانی سازی🔑مبانی نظری و پیشینه پژوهش خانواده و روابط بین نسلی🔑مبانی نظری و پیشینه پژوهش فمنیسم🔑تحقیق درباره دریای خزر🔑مبانی نظری و پیشینه پژوهش کیفیت زندگی وپديدة بي‌سرپرستي🔑مبانی نظری و پیشینه پژوهش گردشگری در جهان🔑مبانی نظری و پیشینه پژوهش نقش اینترنت در شکل گیری جنبش های اجتماعی🔑مبانی نظری و پیشینه پژوهش هرزه نگاری(پورنوگرافی) اینترنتی🔑مبانی نظری وپیشینه پژوهش همیاری وهمدردی های اقتصادی🔑مبانی نظری و پیشینه پژوهش سيستم‌هاي اطلاعات مديريت در مديريت منابع انساني🔑مبانی نظری و پیشینه پژوهش آموزش از راه دور و آموزش مجازی
پاورپوینت, تعمیر و نصب و نگهداری ماشینها (پمپ های هیدرولیکی)|1832989|frz
هم اکنون فایل با مشخصه ی پاورپوینت تعمیر و نصب و نگهداری ماشینها (پمپ های هیدرولیکی) وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

نوع فایل power point

قابل ویرایش 43 اسلاید

قسمتی از اسلایدها

پُمپ یا تُلُمبه

وسیله‌ای مکانیکی برای انتقال مایعات است که با افزایش فشار جریان آن، امکان جابجایی مایعات را به ارتفاعی بالاتر (با افزایش هد) یا حتی پایین دست (معمولا حوضچه یا مخزن) فراهم می‌آورد.

پمپ کاربردهای فراوان در صنعت و حتی در وسایل نقلیه دارد. مانند پمپ بنزین یا پمپ آب خودرو تا پمپ‌های بزرگ برای پر کردن حوضچه‌های تعمیر کشتی.
تعریف پمپ:

به طور کلی پمپ به دستگاهی گفته می شود که انرﮊی مکانیکی را از یک منبع خارجی اخذ و به سیال مایعی که از آن عبور می کند، انتقال می دهد. در نتیجه انرﮊی سیال پس از .خروج از این دستگاه (پمپ) افزایش می یابد

از پمپها برای انتقال سیال به یک ارتفاع معین و یا جا به جایی آن در یک سیستم لوله کشی و یا هیدرولیک استفاده می نمایند. به عبارت کلی تر از پمپ برای انتقال سیال از یک نقطه به نقطه دیگر استفاده می کنند. پمپها دارای انواع مختلفی هستند که هرکدام دارای کاربرد خاصی می باشند و بار روي محرك در مقابل جريان سيال، مقاومت مي كنند.

فهرست مطالب و اسلایدها

پُمپ یا تُلُمبه

تعریف پمپ

پمپهای سانتریفوﮊ:

پمپهای رفت وبرگشتی:

پمپهای چرخ دنده ای یا گی یِر پمپ:

کاویتاسیون

پمپ ها ي دنده اي :

پمپ هاي پيستوني

پمپ هاي پيستوني محوري با محور خميده (Axial piston pumps(bent-axis type)) :

پمپ هاي پيستوني محوري با صفحه زاويه گير (Axial piston pumps(Swash plate)) :

پمپ هاي پيستوني شعاعي (Radial piston pumps)

پمپ هاي پلانچر (Plunger pumps)